Firmas

Día 01

  • 18.00 Amador Castro asina Pillabán, pillabán, na caseta de Nobel A Coruña.
  • 19.00 Jorge Sierra asina Hacia cualquier otra parte, na caseta da libraría Berbiriana.
  • 19.00 Álex Mene asina Indómita e Semente da Inmortalidade, na caseta da Fnac.
  • 19.30 Ramón Loureiro asina Al rey de los ángeles, na caseta de Hércules Ed.
  • 19.30 Pinto&Chinto asinan na caseta de Lume.
  • 19.30 Eugenio Fernández Barallobre asina Tiempos de amor y muerte, na caseta da libraría Arenas.
  • 20.00 María do Cebreiro e Germán Labrador asinan El primer loco, na caseta de Alvarellos Editora.
  • 20.00 Pedro Feal asina Pasa tiempo, na caseta da libraría Couceiro.
  • 20.00 Déborah Ciencia asina ¡Qué se le van las vitaminas!, na caseta de Moito Conto.
  • 20.30 Adelaida Pittaluga asina La princesa primorosa, na caseta de Arenas.
  • 21.00 Francisca García Jañez asina Tankas habitados, na caseta de Moito Conto.

Día 02

  • 12.30 Emma Ríos asina na caseta de Lume.
  • 18.00 Elizabeth Bowman asina Bon Vivant, na caseta da libraría Cortizas.
  • 18.00 Cándido Paniagua Pousa asina Caderno de erros, na caseta de Nobel A Coruña.
  • 18.00 Xavier Seoane asina Threnói, na caseta de El reino de Cordelia.
  • 18.30 José Julio Fernández Rodríguez asina O cirrio e o dron, na caseta de Hércules Ed.
  • 19.00 Andrés Docampo asina La Revelación de Ardanyus, na caseta de Fnac.
  • 19.00 Antía Yañez asina O misteiro do torque de Burela, na caseta da libraría Berbiriana.
  • 19.00 Xosé Fraga asina Genio indomable, na caseta de Arenas.
  • 19.00 Jano Viñuela (ilustrador) asina La escuela de circo, na caseta da libraría Moito Conto.
  • 19.00 Isabel Olmos Parés asina No duerme nadie, na caseta de Santos Ochoa.
  • 19.30 Óscar Villán asina na caseta de Cartabón.
  • 19.30 Gaspar de la Serna Varela asina Miedo a volar, na caseta de Lume.
  • 20.00 José Mª Paz Gago asina El Octavo arte. La moda en la sociedad contemporánea, na caseta de Hércules Ed.
  • 20.00 Pedro de Llano asina Bocelo na caseta de Arenas.
  • 20.00 El primo Ramón asina Novo Mundo, na caseta de Moito Conto.
  • 20.00 Aleixandre Lago Barcala asina Cartafol de miraxes, na caseta de Alvarellos Editora.
  • 21.00 Luís Anguita Juega asina Te quise ayer, na caseta de Arenas.

Día 03

  • 11.00 María Soliño asina Cuando deje de llover, na caseta de Ler Librerías – Pobra do Caramiñal
  • 11.00 Yosi (Los Suaves) asina Canciones, algún desliz y dos o tres fotografías, na caseta de Arenas.
  • 18.00 Paula Merlán e Blanca Millán asinan na caseta de El Faro de los tres mundos.
  • 18.00 Yésica Prol asina El Guardabosques, na caseta de Nobel A Coruña.
  • 18.00 Teresa Cameselle asina Como el viento de otoño, na caseta da libraría Cortizas.
  • 19.00 Agripina Carretero asina Me quieres, me hieres, na caseta de Fnac.
  • 19.00 Carlos Silvar asina Vida silvestre del embalse de Cecebre. Dibujando la naturaleza, na caseta de Consorcio Ed.
  • 19.00 Eduardo Caamaño asina Arthur Conan Doyle, na caseta de Libraría Arenas
  • 19.00 Zinthia Palomino asina Mujeres negras en la ciencia, na caseta da Libraría Formatos
  • 19.30 Charo Baleirón asina Coñecendo a Antonio Fraguas. Roteiros literarios na caseta de Hércues ediciones.
  • 19.30 José Caruncho e Antonio López asinan A. Cela. Vivir na aldea dos bolos, na caseta de Libraría Lume
  • 20.00 Marta Edda asina Visiones tras el velo, na caseta de Nobel Coruña
  • 20.00 Juan Granados asina Breve historia del liberalismo, na caseta de Libraría Arenas
  • 20.00 Miguel Conde Lobato asina Los lobos no piden perdón, na caseta de Moito Conto
  • 20.30 Montserrat Fajardo asina Invisibles. Relatos do maltrato, na caseta do Consorcio ed.
  • 21.00 Javier Arres asina na caseta de Libraría Arenas

DIA 4:

  • 11.00 Luís Pousa asina Poemas para Flash Gordon, na caseta de El Reino de Cordelia
  • 12.00 Noela Lonxe asina Pan de bruxa, na caseta de Libraría Couceiro
  • 13.00 Rocío Bonilla asina na caseta de Moito Conto
  • 18.00 Gabriel G. Esteves asina Matrioskas, na caseta de Nobel Coruña
  • 18.00 Rocío Bonilla asina na caseta de Sueños de Papel
  • 18.00 Alba López Paredes asina Saga de Nandidor e Leyenda de Noa, na caseta de Cortizas
  • 19.00 María Canosa asina na caseta de Libraría Sueños de papel
  • 19.00 Luís Denís Crispín asina Paraños, na caseta da Libraría Arenas
  • 19.00 Manuel Esteban asina A ira dos mansos (Premio Xerais 2016) e O meu nome é ninguén na caseta da Librería Pedreira
  • 19.30 José Luis Casteleiro Santos e Miguel García Seoane asinan Galicia Inmaterial, Galicia máxica, na caseta de Hércules ediciones
  • 19.30 Carlos Babío e Manuel Pérez asinan Meirás. Un pazo, un caudillo, un espolio, na caseta de Consorcio ed.
  • 19.30 Érica Esmorís (Quen salva un can) e Andrea Maceiras (Conta nove estrelas) asinan na caseta de Moito Conto
  • 19.30 Xabier Quiroga asina na caseta de Librería Lume
  • 20.30 Xosé Manuel Beiras asina Nuredín o taxista e Amedine o pintor, na caseta de Consorcio ed.
  • 20.30 Arantza Portabales asina Beleza vermella, na caseta de Moito Conto.
  • 21.00 Xosé Ramón García Vázquez asina Jardines, na caseta de Libraría Arenas

Día 05

  • 18:00  Daniel Ugarte asina O Coala, na caseta de Nobel A Coruña  
  • 19:00  Manuel Monge asina Guía para non perderse en política, na caseta de Consorcio Ed.        
  • 19:00  Chisco Fernández Naval asina Os contos da avoa Pepa, na caseta de Santos Ochoa.          
  • 19:30  Raquel Senra asina Conto da travesía das musas, na caseta de Hércules Ed.           
  • 19:30  Elena Galván asina 31 días de mayo, na caseta de Arenas.             
  • 19:30  Quinito López Mourelle asina na caseta de Lume.             
  • 20:00  Diana Varela asina Diario sen datas dunha aborixe galega, na caseta de Consorcio Ed.      
  • 20:30  María Acosta Díaz asina Patacas e máis patacas, na caseta de Arenas.     

Día 06

  • 18:00 Tito Pérez asina O latexar do barrio, na caseta de Nobel A Coruña
  • 19:00  Xulio López Valcárcel asina A invención dun deus. Xesús de Nazaret II, na caseta de Consorcio Editorial.
  • 19:00 Nacho Carretero asina En el corredor de la muerte, na caseta da libraría Berbiriana.
  • 19.30 Luna Piñón firma Secretos de mi alma, na caseta de Lume
  • 19:30 Enrique López asina Hércules e o xigante. Unha torre de lenda, na caseta de Hércules Ed.
  • 19:30 Arturo Franco Taboada asina La afrenta de las Antillas, na caseta de Arenas.
  • 20:00 Mónica Graña asina Un otoño en la pajarera, na caseta de Consorcio Ed.
  • 20:30 Fernando Molezun asina La Coruña paraíso turístico, na caseta de Arenas.
  • 20:30 Antonio Sandoval asina A torre, na caseta de Moito Conto.
  • 20.30 José Antonio Ponte Far, asina La vida en palabras, na caseta de Consorcio Ed.

Día 07

  • 18:00 Ledicia Costas asina na caseta da Libraría Cartabón
  • 19:00   Iago de la Campa asina na caseta de Santos Ochoa.
  • 19:00   Adrián Pérez asina 25 recetas de slime sin bórax, na caseta de Fnac.
  • 19:00   Carlos Meixide asina Camiño de paixóns, na caseta de Berbiriana.
  • 19:30   Paula Mayor asina na caseta de Hércules Ed.
  • 19:30   Alfonso García López asina Algunos abuelos de la democracia, na caseta de Arenas.
  • 19:30   Nuria Díaz (ilustradora) asina Pioneiras, na caseta de Moito Conto.
  • 19:30   Lucía Cobo asina na caseta de Lume.
  • 20:30   Esther López Castro asina María na busca da liña do horizonte, na caseta de Arenas.
  • 20:30   Ulises Bértolo asina Orthodoxia, na caseta de Nobel A Coruña.

Día 08

  • 18:00     Esther Álvarez asina Tinta de Limón na caseta de Nobel A Coruña.
  • 18:00     Olga Abad Prieto asina Proyecto Escritor na caseta da libraría Cortizas.
  • 19:00     Fernando Ontañón asina Mi vida en otra parte, na caseta de Berbiriana.
  • 19:30     Anxo Tarrío e Ana Cristina Vasconcelos asinan O mundo en que vivín, na caseta de Hércules Ed.
  • 19:30     Santiago López Torrejón asina El carámbano rojo, na caseta de Arenas.
  • 19:30     Eduardo Pérez Baamonde (ilustrador) asina Cadernos de viaxe, na caseta de Lume.
  • 20:30     José Mª Paz Gago asina Expulsión del paraíso. Poemario del Caribe, na caseta de Arenas.
  • 21.00     Belén Rubiano asina Rialto na caseta Moito Conto.

Día 09

  • 11:00     Joaquín González Acuña asina Los días cortados na caseta de Ler Librerías.
  • 18:00     Joaquín González Acuña asina Los días cortados na caseta de Ler Librerías.
  • 18:00     Mónica Penas Vázquez asina Ovo de Paspallás, na caseta de Nobel A Coruña.
  • 18:00     Xosé Mª Álvarez Cáccamo asina Berta, na caseta de Lume.
  • 18:30     J.M.C. Marcote, M. Pose e J.M.T raba asinan Cogomelos de Galicia e do noroeste peninsular, na caseta de Consorcio Ed.
  • 19:00     Tomás Guerrero asina Tanta paz leves, na caseta de Kómic librería.
  • 19:00     Isabel Parreño e Eduardo Baamonde asinan Postales de New York, na caseta de Ediciones del Viento.
  • 19:00     Mónica Gómez Pedreira asina Mestizos, na caseta de Couceiro.
  • 19:00     Iago de la Campa asina Ya no es lo mismo, na caseta de Fnac.
  • 19:30     Pablo Otero asina Parece unha formiga, na caseta de Moito Conto.
  • 19:30     Xoán Babarro asina O baúl de Domingos Quintas, na caseta de Hércules Ed.
  • 19:30     Xosé Tomás asina Manual de escola 2.BD, na caseta de Consorcio Ed.
  • 19:30     Ana Mª Fernández asina Ring…Ring! Quen rima?, na caseta de Hércules Ed.
  • 19:30     José Ramón Soraluce asina Museo insólito, na caseta de Arenas.
  • 19:30     Lucía Belarte e David Lorenzo asinan O neno peixe, na caseta de Lume.
  • 20:30     Alfonso Blanco Quintela asina A guerra da Galia, na caseta de Consorcio Ed.
  • 20:30     Nieves Abarca asina Voraces, na caseta de Arenas.
  • 20:30     Aitana Castaño asina Los niños de humo, na caseta de Moito Conto.

Día 10

  • 11:00   Eduardo Romero Rueda asina El viento que empuja la dorna, na caseta de Ler Librerías.
  • 12:00    Adrián Pérez Rama asina 25 recetas de slime sin bórax, na caseta de Hércules Ed.
  • 18:00    Miguel Fernández e Manolo López Poy asinan La espada de San Eufrasio na caseta de Kómic librería.
  • 18:00    María Soliño asina Cuando deje de llover, na caseta de Nobel A Coruña.
  • 18:00    Eduardo Romero Rueda asina El viento que empuja la dorna, na caseta de Ler Librerías.
  • 19:00    Ana Pillado Vega asina En efecto bolboreta, na caseta da libraría Pedreira.
  • 19:00    Miguel Anxo Lar asina Latinoeuropa, na caseta de Consorcio Ed.
  • 19:00    Javier Becerra asina ¡Esto es pop!, na caseta de Fnac.
  • 19:00    Sibila Freijo asina Un chico cualquiera, na caseta de Arenas.
  • 19:00    Inma López Silva asina Chámame señora pero trátame coma un señor, na caseta de Moito Conto.
  • 19:30    Paco Nogueiras asina Radio Bulebule e Brinca Vai, na caseta de Cartabón.
  • 19:30    David Rubín asina O salón de té oso malaio, na caseta de Kómic librería.
  • 19:30    Antonio M. Fraga asina O bestiario científico de Anxos Nogueirosa, na caseta de Moito Conto.
  • 19:30    Narciso de Gabriel asina Elisa e Marcela, na caseta de Lume.
  • 20:00    José de Cora asina Ilustres, na caseta de Arenas.
  • 20:30    Alba Carballal asina Tres maneras de inducir un coma, na caseta de Moito Conto.
  • 21:00    Rolo Graziano asina Amigos de guerra, na caseta de Arenas.

Día 11

  • 11:00     Rocío López Núñez asina Nunca fuimos buenos e Olvídate del Cielo na caseta de Ler Librerías.
  • 12:00     Paula Mayor asina na caseta de Fnac.
  • 18:00     Rocío López Núñez asina na caseta de Ler Librerías 
  • 18:00     Antiliados asina La llamada de la Noche, na caseta de Nobel A Coruña.
  • 18:00     Sonia Arias López asina na caseta da libraría Cortizas.
  • 19:00     Ledicia Costas asina na caseta de Moito Conto.
  • 19:30     Isabel Villanueva (Isashopaolic) asina O galego mola, na caseta de Hércules Ed.
  • 19:30     Enrique Saez Ponte asina La libertad en el siglo XXI, na caseta de Arenas.
  • 20:00     Manuel Rivas asina na caseta de Moito Conto.
  • 20:30     Ada García asina na caseta de Arenas.